چسب دوقلو هل ، بهترین چسب با برند هل  است که سرعت خشک شدن بالایی دارد و مقاوم ترین و مستحکم ترین چسب دوقلو محسوب می شود. چسب دوقلو فولاد ، قابلیت تراش و رزوه خوری و رنگ پذیری را دارد و دو سطح را با اتصال قوی به یکدیگر می چسباند که از ویژگی منحصر این چسب محسوب می شود.

شرکت تولید کننده ساخت چسب هل ،  چسب دوقلو هزار کاره هل را در دو وزن 14 گرمی و 7 گرمی تولید نموده که در این صفحه ، ویژگی آن را مورد بررسی قرار می دهد.

چسب هل در برابر حرارت -60 تا 130 درجه سانتی گراد دوام بسیار زیادی دارد و در بازار به عنوان چسب دوقلو فولاد مقاوم در برابر حرارت شناخته شده است. این چسب  برای ترمیم سیلندراتومبیل ، لوله ، باک بنزین ، رادیاتور و شوفاژ استفاده می شود.

برای چسباندن فلز ، چوب ، پلاستیک بهترین گزینه است . به طور کل می توان برای ترمیم و چسباندن از چسب هل برای باک بنزین ، رادیاتور ، لاستیک و… استفاده کرد و- برخلاف چسب های دیگر قابلیت چسباندن پلاستیک از جنس پلی اتیلن ، پروپیلن را ندارد و برای چسباندن فلز، کاشی ، چینی و پلاستیک به غیر از موارد ذکر شده مناسب می باشد.

چسب هل چیست؟

قبل از این که توضیحات درباره چسب هل چیست؟ بدهیم باید گفت که چسب ها به راحتی می توانند دو قطعه جدا شده را به یکدیگر اتصال دهند و چسبندگی آن ها به مقاومت چسب بستگی دارد. شرکت هل ، تولید کننده مقاوم ترین چسب هل است و چسب دوقلو هل را در دو نوع  14 و 7 گرمی تولید و به بازار عرضه می کند.

برای تولید این چسب، از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده و قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی دارد چرا که رضایت مشتریان برای شرکت هل بسیار حائز اهمیت است . کاربران می توانند از این نوع چسب برای چسباندن فلز ، پلاستیک و لوله استفاده کنند. چسب هل از آن دسته چسب های قدرتمند محسوب می شود که که کاربردهای بسیاری در خانه برای چسباندن لوازم های مختلف دارد.

 نحوه استفاده چسب دوقلو هل

 برای چسبانده شدن سطح ، ابتدا سطح را از هر گونه آلودگی پاک کنید چرا که وجود گرد و غبار استحکام چسب را برای چسبانده شدن کاهش می دهد. سپس از دو جزء چسب به طور مساوی داخل کاسه پلاستیکی که در جعبه قرار دارد اضافه نموده و با کاردک مخصوص چسب دوقلو همه کاره هل را ترکیب کنید توجه داشته باشید ترکیب این دو چسب بیشتر از 40 ثانیه نباید طول بکشد.

چسب را بر روی قطعه مورد نظر آغشته کنید و تا 3 دقیقه قطعه را به هیچ عنوان تکان ندهید تا کامل بچسبد. اگر می خواهید قطعه استحکام بیشتری پس از چسبانده شدن داشته باشد بهتر است از جزء مشکی 20درصد بیشتر استفاده کنید با این کار زمان خشک شدن مقداری بیشتر می شود اما مقاومت و استحکام چسب افزایش می یابد.